Choć niewątpliwie dobry projekt stanowi klucz do powstania wymarzonego ogrodu, nikt tak jak my, nie wykona go z takim zaangażowaniem i oddaniem. To właśnie fachowość, dokładność i rzetelność stały się na przestrzeni lat wizytówką naszej firmy. Nie boimy się trudnych czy wymagających realizacji. Doświadczenie pokazuje, że każda z nich, nawet ta najtrudniejsza, kończy się sukcesem.

BUDOWA i ZAKŁADANIE OGRODU – SZCZECIN

Doświadczenie zebrane w ponad 15 letniej pracy, pozwala nam na swobodę w działaniu i eliminację zbędnego stresu, choć niewątpliwie uczymy się cały czas. Dlatego, zakładając ogrody z przyjemnością podejmujemy się nowych wyzwań, nie stoimy w miejscu. Kompleksowo realizujemy wszelkie prace związane z budową ogrodu, by doskonały efekt cieszył Państwa przez wiele lat.

UPRZĄTNIĘCIE TERENU

Sprzątanie pobudowalnych niespodzianek pozostawionych przez poprzednie ekipy wykonawcze, oczyszczenie terenu ze śmieci ale również i chwastów.

PRACE ZIEMNE

Najdłuższy i najbardziej niewdzięczny etap prac, w którym ogród mało się zmienia, a wymaga dużych nakładów pracy. Jest jednak niezbędny do przyszłego prawidłowego funkcjonowania całego ogrodu, gdyż dobrze przygotowana gleba stanowi o całym sukcesie przedsięwzięcia.

WYBÓR I SADZENIE ROŚLIN

Sadzony materiał roślinny pozyskujemy ze sprawdzonych szkółek, z którymi przez lata nawiązaliśmy stała współpracę. Jesteśmy w stanie zapewnić szeroką gamę asortymentu roślinnego, od standardowych wielkości po soliterowe, dojrzałe okazy drzew.

BUDOWA NAWIERZCHNI

Niewielkie powierzchnie nawierzchni budujemy sami, przy większych współpracujemy z profesjonalnymi ekipami, które stricte specjalizują się w jej układaniu.

BUDOWA MAŁEJ ARCHITEKTURY

Podobnie jak z nawierzchniami przy pracach obejmujących budowę niewielkich elementów małej architektury jak murki, ściany czy gabiony prace te wykonujemy sami. Budowę ogrodzeń czy stawianie dużych murów oporowych powierzamy wykwalifikowanym firmom.

SYSTEMY AUTOMATYCZNEGO NAWADNIANIA

Montujemy automatyczne nawadnianie dzięki czemu zbędne prace w ogrodzie są ograniczane do minimum.

OŚWIETLENIE

Wykonujemy prace związane z doborem oświetlenia oraz rozkładaniem instalacji elektrycznej.

 

Jak wyglądają „nasze” ogrody? Zapraszamy na stronę z realizacjami