Choć niewątpliwie dobry projekt stanowi klucz do powstania wymarzonego ogrodu, nikt tak jak my, nie wykona go z takim zaangażowaniem i oddaniem. To właśnie fachowość, dokładność i rzetelność stały się na przestrzeni lat wizytówką naszej firmy, a    zakładanie ogrodów nie ma dla nas tajemnic.  Nie boimy się trudnych czy wymagających realizacji. Doświadczenie pokazuje, że każda z nich, nawet ta najtrudniejsza, kończy się sukcesem.

BUDOWA i ZAKŁADANIE OGRODÓW – SZCZECIN

Doświadczenie zebrane w ponad 15 letniej pracy podczas zakładania ogrodów, pozwala nam na swobodę w działaniu i eliminację zbędnego stresu, choć niewątpliwie uczymy się cały czas. Dlatego, budując ogrody z przyjemnością podejmujemy się nowych wyzwań, nie stoimy w miejscu. Kompleksowo realizujemy wszelkie prace związane z zakładaniem ogrodu, by doskonały efekt cieszył Państwa przez wiele lat.

UPRZĄTNIĘCIE TERENU

Sprzątanie pobudowalnych niespodzianek pozostawionych przez poprzednie ekipy wykonawcze, oczyszczenie terenu ze śmieci ale również i chwastów.

PRACE ZIEMNE

Najdłuższy i najbardziej niewdzięczny etap prac podczas zakładania ogrodów , w którym ogród mało się zmienia. Wymaga on jednak dużych nakładów pracy . Są one niezbędne do przyszłego prawidłowego funkcjonowania całego założenia. Tylko prawidłowo przygotowana gleba stanowi o całym sukcesie przedsięwzięcia. Jak mawiał Mały Książę „najważniejsze jest niewidoczne dla oczu”

WYBÓR I SADZENIE ROŚLIN

Sadzony materiał roślinny pozyskujemy ze sprawdzonych szkółek, z którymi przez lata nawiązaliśmy stała współpracę. Jesteśmy w stanie zapewnić szeroką gamę asortymentu roślinnego. Od standardowych wielkości – po soliterowe, dojrzałe okazy drzew.

BUDOWA NAWIERZCHNI

Niewielkie powierzchnie nawierzchni budujemy sami, przy większych współpracujemy z profesjonalnymi ekipami, które stricte specjalizują się w jej układaniu.

BUDOWA MAŁEJ ARCHITEKTURY

Podobnie jak z nawierzchniami przy pracach obejmujących budowę niewielkich elementów małej architektury jak murki, ściany czy gabiony prace te wykonujemy sami. Natomiast budowę ogrodzeń czy stawianie dużych murów oporowych powierzamy wykwalifikowanym firmom.

SYSTEMY AUTOMATYCZNEGO NAWADNIANIA

Montujemy automatyczne nawadnianie dzięki czemu zbędne prace w ogrodzie są ograniczane do minimum.

OŚWIETLENIE

Wykonujemy prace związane z doborem oświetlenia oraz rozkładaniem instalacji elektrycznej.

 

Jak wyglądają „nasze” ogrody? Zapraszamy na stronę z realizacjami ogrodów